Červen 2014

Co jsem tak vyhrabala =D

30. června 2014 v 14:26 | Týna and horses
Ahoj rancherky,
hledala jsem v počítači jednu fotku (samozdřejmě bez úspěchu :D) a našla spoustu starších fotek, které jsem (z neznámého důvodu) nikdy nezveřejnila...
Mimochodem chystám novou sérii fotek, bude hodně originální a dala mi velkou práci, už jen musím sehnat seno a počkat až přestane pršet =).
V červenci jsem hodně pryč, tudíž chci přednastavit. Bude zde hlavně ta série co vám slibuji a pak možná ještě něco...

Tak jdeme na to! =)
Dvě ještě se zapadajícím sluncem - nemůžu si pomoct, ale může být snad něco, co by achálkovi slušelo víc než svítání nebo zapadání slunce? =)
A ještě zapadající slunce se stádečkem =)

blog = fotoblog

26. června 2014 v 12:04 | Týna and horses
Ahoj rancherky,
píšu jen rychle,
tento blog oficiálně měním pouze (nebo skoro pouze) na fotoblog. Osobně mě už o ostatních rancherek všechny ty profilky, tagy a nevím co všechno nudí. A přece nebudu dělat to, co se mi samotné nelíbí. Odteď jsem tedy pouze fotoblog, možná jen sem tam nějaký literárně hodnotný článek. Možná změním i vzhled. Původně jsem chtěla prostě smazat všechny články a nechat jen fotky, ale nakonec je tady nechám =)

Bohužel teď moc článků nečekejte. Mám angínu, tudíž venek je pro mě zakázaný svět. Navíc někdy 16. nebo tak nějak jedeme do řecka, ale určitě hned jak se uzdravím, pořádně něco nafotím a přednastavím =)

Chystám nějakou novou grafiku, nadpisky apod., tak se těšte =)

PS.: nějak se mi sekl dessign, nic jsem s ním nedělala =(
Udělala jsem úplně mega rychlý, musím to vyřešit, zatím snad přežijete tento =/

Překvapení na vyjížďce - fotopříběh

14. června 2014 v 8:47 | Týna and horses
Ahoj rancherky,
dnes to bude tak trochu fotopříběh, doufám že jste rádi =). Jak už jste z nadpisu poznali, jedná se o nějaké překvapení na vyjížďce. Tak já už nebudu zdržovat a jde se na to! =D

Bylo krásné slunné ráno a Jack s Candy se rozhodli, že vyrazí na vyjížďku. Silver se Stajnrem už byli nedočkaví, přeci jen jsou to bujní hřebci. Při cvalu po velké louce se perfektně vyřádili. Najednou Jack navrhl: ,, Candy, co si dát závod k okraji lesa?" Candy na nic nečekala a pobídla Silvera: ,,Poslední kupuje koním mrkve!"

Fotky květen

12. června 2014 v 12:00 | Týna and horses
Ahoj rancherky,
asi čtvrt roku jsem tu nebyla a vůbec nevím, zda ještě nějaké rancherky existují, ale na tom nezáleží =D

Možná si říkáte, proč jsem odešla. Měla jsem klidný odchod, nikde žádné oznámení, jen jsem se tiše vytratila. Nevím co se to vůbec stalo, ale bylo to, jako by najednou udeřil mor rancherek. Prostě najednu jsem tu zůstala jen já a pár jiných rancherek. A já prostě ztratila smysl psát. Proč psát, když stejně tu už nebyl nikdo, kdo by si to přečetl. Ok, možná dvě rancherky, které napíšou: ,,Super článek, koukni na můj blog". Nevím, co se stalo, ale najednou prostě všechny rancherky přestaly.

Neradujte se, nevracím se, ale možná vám sem tam něco přihodím. Vlastně mi život bez blogu docela vyhovuje. Konečně jsem poznala, co je to volný čas =D. Nemusím si zatěžovat hlavu žádnými remci rýpavých rancherek. Ale přeci jen mi to chybělo, a tak mám pro vás pár foteček =):

Klasická vyjížďka =)
Opravdu, fotek je maličko, ale snad potěší =)