Únor 2014

jak se mám na dovolené...

19. února 2014 v 16:48 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahoj rancherky,
Rozhodla jsem se vám napsat z dovolené. Píšu ale bohužel přes mobil, kde jen jedna věta trvá napsat 5 minut, takže nečekejte žádné romány.

Sobota 8:00
Zatím jsme tu třetí den (píšu asi v 8:00 v posteli, v Čr máte zhruba 5:00). Za chvíli vstaneme a půjdeme na snídani. Jídlo tu mají výborné. Zatím se celý den jen placatíme a plaveme, ale včera jsme viděli asi 70cm velkou želvu jak těsně vedle nás vystrčila hlavu.

Sobota 20:00
Snídaně byla výborná. Na oběd jsem měla luxusní Ceasar salát, nějakou polévku a věneček s vanilkovou zmrzlinou. Potom jsme byli na pláži a v bázenu a hledali jsme kraby (na cca 20 metrech jsme jich napočítali přes 150). Večeře byla fajn a já se teď ukládám ke spánku.

Neděle
Celý den jsme se váleli u vody a na baru, kde jsem vypila 3 koktejly, horkou čokoládu a snědla celou pizzu a panini. Samozdřejmě jsme měli i snídani, oběd a večeři. Snídaně a oběd mi ale dnes vůbec nechutnali, bylo mi totiž blbě.

Pondělí
Dopoledne jsme šli do města pro opalovací krémy. Jinak jsem celý den jen ležela u vody, na baru a četla si. Před chvílí jsem se konečně napojila na Wi-Fi a četla jsem si komentáře. Obíhat ale bohužel nestíhám :(

Vím, že tento článek je nicmoc, ale prakticky nemám, co jiného Vám napsat... Fotky mi přes mobil nejdou nahrát a příběhy psát taky nemůžu, protože jak už jsem na začátku článku psala, každá věta zabere min. Tak 3 minuty :(Zázrak na schleich odřeniny

15. února 2014 v 9:00 | Týna and horses |  vyrábění
Ahoj rancherky,
Dnes to bude taková menší recenze. nedávno jsem totiž objevila naprostý zázrak na schleich. Je to fixa, kterou lze odřeniny rychle a snadno zakrýt. Co je ale hlavní, tahle věcička je ihned po nanesení voděodolná i hmatoodolná (nebo jak to říct =D). Prostě se pak už nehne, což je super, protože můžete potom se schleichy i do vody apod. a budou stále jako noví! Tato věcička se prodává v několika velikostech číslovaných jako oblečení (XS, S, M...), já osobně vlastním XS a S (S je na velikost schleich asi nejvhodnější). Nyní jsem si pro vás přichystala fotky, jak úprava odřenin probíhá =)


Fotky "bílá vrána"

12. února 2014 v 9:00 | Týna and horses
Ahoj rancherky,
V článku "co by vás tak potěšilo" jste mi psaly o fotky. Dnes jsem ale měla náladu fotkám dodat trochu šmrnc. Jsou to tedy fotky na téma. Všichni nejspíš znáte přirovnání "černá ovce" nebo "bílá vrána" a já jsem se dnes rozhodla tato přirovnání přenést do objektivu. Fotek není moc (více nápadů mě k tomuto tématu nenapadlo), ale snad se v nich téma bude alespoň trošičku odrážet. Přeji příjemnou podívanou:


Co by vás tak potěšilo? =)

10. února 2014 v 15:17 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky,
všimla jsem si, že v posledních týdnech se návštěvnost velice znatelně snížila. Proto jsem se rozhodla, že tento týden budou články na přání. Pište mi o cokoliv do zítřejšího večera (pak odlétám na dovolenou, ale nebojte, články budou). Předem vám děkuji za vaše návrhy, doufám, že vás články na přání potěší =)


3 rychlé tipy na krmivo pro schleich

8. února 2014 v 11:39 | Týna and horses |  news - smíšené

Pár rychlých tipů na krmivo pro schleich koně i dobytek

Ahojky,
dnes jsem si pro vás připravila asi docela nezvyklý článek, jedná se totiž o pár rychlých tipů na krmivo pro schleich. Snad vás tím aspoň trošičku inspiruji a pokud to zkusíte, určitě mi pošlete fotky na zuzukun4@seznam.cz =)


Fotky trakénů 2014

5. února 2014 v 9:00 | Týna and horses |  foto
Tentokrát mám pro Vás opět fotky. Já vím, že na tolik fotek nejste zvyklí, ale vsadím se, že vám to vůbec nevadí =). Tentokrát jsou tu první fotky novinek 2014. v něděli jsem si domů odvezla dva koníky a to oba koně z rodinky trakénů. Dnes jsem se zaměřila hlavně na Sintie (klisna). Předem uznávám, že fotky jsou přepálenější, ale hold sluníčko dělalo své, snad se i tak bude líbit =). Určitě mi svůj názor napište do komentářů. No, já už něbudu zdržovat, tady máte fotky:


Valentýnské fotky

1. února 2014 v 16:18 | Týna and horses |  foto
My si musíme na Valentýn ještě pár dní počkat, ale dostala jsem dnes chuť, nafotit vám nějaké fotky právě na téma "Valentýn". Byla jsem fotit venku, ale byla tam strašná zima, takže jsem si doma rychle sestrojila valentýnský ateliérek, bohužel je horší světlo. Tak snad se budou fotky i tak líbit =)

Jack a Lia


Od února chci být lepší =)

1. února 2014 v 9:24 | Týna and horses
Ahoj,
tohle je pouze rychlý článek (v poslendí době snad ani nic jiného nepíšu =D). Každopádně se chci v únoru zlepšit. Článek bude tedy každou středu a sobotu. Tudíž by měl být nějaký článek už dnes, ale bude to jen nějaký jendoduchý =). Tak se mějte krásně a uvidíme se u dalšího článku =)

Vaše Týna =)