Prosinec 2013

Co jsem našla pod Vánočním stromečkem?

27. prosince 2013 v 9:16 | Týna and horses
Dnešní článek jsem se rozhodla udělat formou videa, snad Vám to nebude vadit a třeba Vás to i potěší. Téma zní: Co jsem našla pod Vánočním stromečkem. Předem upozorňuji, že se tímto videem nechci nijak vychloubat, proto si prosím odpusťte narážky ve stylu "Ty seš ale namyšlená, takhle se tady vychloubat" apod. Předem děkuji =)Info z videa

24. prosince 2013 v 8:14 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky,
Psala jsem Vám, že informace z videa jsem vypsala pod video do infoboxu, stále se mě ale na to ptáte, takže jsem se rozhodla, že Vám to vypíšu do článku:

Ahoj,
vítám vás u nového videa na tomto kanále =)

Tentokrát to je soutěž pro Vás

Výhry:
Schleich vyřazené percheronské hříbě
památeční zlatý koník s podpisem
jezdecký arabský x pony set

Podmínky:
1. Buďto musíte být pravidelným čtenářem blogu (nemusíte ho odebírat)
nebo pokud pravidelným čtenářem nejste, musíte se jím stát nebo dát odběr (stačí, když na můj blog zajdete jednou za dva týdny)
2. Musíte odebírat tento kanál (platí pouze pro majitele vlastního účtu na youtube)
3. do komentářů:
e-mail
vaše nejšílenější příhoda se schleich

UPOZORŇUJI, ŽE KDO VYNECHÁ NĚJAKÉ Z PRAVIDEL, NEBUDE DO SOUTĚŽE ZAŘAZEN!!!

Možnost přihlášení do 31.12.2013

Byl to snad špatný nápad?

23. prosince 2013 v 14:13 | Týna and horses
Ahojky!
Chci Vás jern informovat, že prodlužuji giveaway do Nového roku a možná ještě prodloužím, protože stále je pouze jeden přihlášený.

Giveaway

18. prosince 2013 v 15:03 | Týna and horses
Ahojky, dnes jsem si pro vás připravila vánoční giveaway =):


Odpovědi

18. prosince 2013 v 14:59 | Týna and horses |  news - smíšené
Tak jsou tu odpovědi, snad vám ve všem vyhovím Mrkající

Ptejte se - uzavřeno

18. prosince 2013 v 6:25 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky, ptejte se je tedy odteď uzavřeno, ještě dnes nebo nejpozději zítra čekejte odpovědi =)

New 214 schleich - jiné

15. prosince 2013 v 18:16 | Týna and horses |  news - smíšené
Tohle je jen rychlé info. Tyto sety nás pravděpodobně čekají roku 20147, lépe řečeno dva jezdecké sety a mezi nimi i mnou velice vytoužený westernový set v holčičím provedění, set bez jezdce (pouze sedlo a uzdečka se stojanem), sprchovací box pravděpodobně s přemalovaným hanoverem a stojícím panáčkem a poté nová stáj:

Ptejte se =)

10. prosince 2013 v 14:41 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky!
Říkala jsem si, že na to, že tu působím už asi dva roky, stále jsem vám toho o sobě moc neřekla. Proto teď máte možnost, ptejte se na cokoliv. Opravdu na cokoliv, klidně i na značku toaleťáku, je mi to fakt jendo =D. Předem ale říkám, že vám neprozradím svoje bydliště ani svoje příjmení, ale jinak se mě ptejte na cokoliv. Budu moc ráda za každý dotaz, odpovědi udělám asi 17.??? Možná dříve, ale ptejte se, předem moc děkuji =)

Water Fish HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Dual 4:3 5:4 16:10 5:3 UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ;


Sakra už!

6. prosince 2013 v 7:35 | Týna and horses |  news - smíšené
Také vám blbne Blog? Mě se vůbec nezobrazují články za prosinec a ani se mi nezobrazují komentáře =(. Chtěla jsem jeden článek upravit, ale nemůžu

Výrobek - uzdečka

6. prosince 2013 v 6:32 | Týna and horses |  vyrábění
Ahoj,
omlouvám se samozdřejmě za vše co jsem nestihla nebo nesplnila, ale opravdu to nezvládám =(. Dneska jdu k zubaři, takže se nemusím učit a tak mám chvilku na psaní článků a chtěla bych vám určitě něco přednastavit =)

Dneska to bude vyrábění, jak asi víte, zlomila jsem si palec a když jsem ležela doma, hold jsem musela něco vyrábět =D. Tentokrát je to další uzdečka do sbírky. Dle mého rozhodně má nejpovedenější a navíc jsem vymyslela (pokud jste to vymyslel už někdo přede mnou tak mě prosím neukamenovávejte) nové zapínání, které mi moc vyhovuje. No ale určitě už čekáte na fotky, tak se nenechte dlouho zdržovat =):