Září 2013

Kdy začnu?

24. září 2013 v 16:58 | Týna and horses
Samé otázky =D

Fall is Here HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 Android 3 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Dual 4:3 5:4 UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ;

Začít hodlám po úpravě dessignu a celkové úpravě blogu. Nevím kdy to přesně bude, ale každopádně zprávy budou až 1.11.
No, tak se mějte, miluju vás =D

Jak to tedy bude???

16. září 2013 v 18:38 | Týna and horses
Čauky!

Opět se hlásím a s téměř definitivním rozhodnutím.
Nechám si tento blog, ale budu pouze tvořit.
S články to bude asi takhle, každý týden nejspíš v úterý a v sobotu (možná dny změním, ale rozhodně 2x týdně).

V poslední době jsem už úplně opustila pc. Když k němu jednou za dva týdny sednu a dotáhnu to opravdu až po zadání hesla, je to něco jako svátek. Nemám zkrátka čas. Jsem na gymplu a snažím se opět věnovat co nejvíce koním, takže možná 2x týdně u koní, v kytaře, v nauce a jeden den volný pro kámošky apod., ale věřím, že to zvládnu a i přes takový nával vám budu každý týden psát.

Nice Smile HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 ;

Zprávy budou vždy 1. v měsíci, ještě nevím zda díl bude už 1.10. nebo až 1.11. Občas nějaký ten speciál

Krom toho chci nový dessign =)
jinak vždy v úterý (nebo prostě jiný první den v týdnu kdy bude článek) bude nějaký výrobek či tutorial a druhý termín budou fotky. Případný infočlánek apod. bude vždy v pondělí nebo v neděli (v příštím článku datum ujasním).

Tak já doufám, že budete spojené a mějte se,
Miluju vás =D

Hmm...

10. září 2013 v 17:55 | Týna and horses
Nenapadl mě jiný nadpis...

Možná si říkáte: ,,Článek, určitě se Týna vrátí!", ale není to tak. V poslední době furt říkám jen "Vy", mluvím za vás... Vlastně mi připadá že mě tu ani nepostrádáte. Na jednu stranu, aspoň mě nikdo neovlivňuje, tudíž se můžu rozhodnout opravdu sama za sebe a nestěžujete mi to. Ale na druhou stranu... byla jsem tu s vámi asi dva roky a po dvou letech prostě nějaké to oplakání čekáte.

Creative HD wallpaper for HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ;

Zjistila jsem, že mi ranch žere čas a měla jsem ho vlastně proto, že ráda vyrábím a fotím, ale bez článků to vlastně... nešlo.
Teď ale řeknu něco upřímně ze srdce, ani mě nemrzí, že jsem odešla. Jsem na gymplu, každý den pět úkolů, test z každého předmětu, dojíždění. Sežere vám to celý den a já mám aspoň trošku času sama pro sebe.

Na druhou stranu ale cítím, že něco ve mně je, a nechci to jen tak zahodit. Chci dál fotit, dál vyrábět.

Učinila jsem rozhodnutí. Chci si založit nový schleich pouze photo and creative blog. Na blog bych psala možná tak jednou týdně, prostě když bych něco vyrobila nebo nafotila. Krom toho bych se samozřejmě účastnila mnoha soutěží a updautovala i nějaké novinky z ranche. Krom toho bych i znovu rozjela zprávy ranche, které by nahradily mé články.

prosím, hlasujte v anketě =)