Červenec 2013

Toto nebo tamto? I.

22. července 2013 v 14:00 | Týna and horses
Absolutně mi dochází nápady, ale ze zoufalosti jsem utvořila naprosto blbou challenge, ale to víte, když máte něco narychlo vymyslet =D. Bude to asi deseti dílná challenge, kde bude vždy otázka, já si vyberu a popíšu proč, já vím, kravina, ale snad si to i tak přečtete =)

Nebojte, neskončila jsem... =)

18. července 2013 v 21:00 | Týna and horses
...Jen jsem si užívala asi čtyř denní dovolené. Mám teď nával, vůbec nevím, jak to bude... V sobotu k dědovi, v neděli na týden chatu, po příjezdu hned druhý den frčím an týden ke koním, pak k moři, pak zase na chatu, pak do Prahy a všechno možný další! Mám strašně málo času a prostě cítím, že přednastřavit nestihnu, každopádně ne na každý den =(. Je mi to líto, ale mám frmol. Předem se moc moc moc omlouvám, ale nečekejte ode mne komentíky, omlouvám se =(

Před odjezdem jsem vám psala článek i přednastavovala nového koníka, ale pak přišla mamka a že mám okamžitě valit od pc a ráno jsem měla co dělat, abych stihla aspoň základní hygienu. Tohle je jen rychlo článek, ihned pouštím nějaké video z yt a jdu přednastavovat, nemám ale síli a musím i vybalit, no uvidíme =)

Raining Petals HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 Android 3 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ;

pořádek a další

13. července 2013 v 19:37 | Týna and horses
Ahojky!
Jak už asi víte, nenávidím nepořádek, tudíž mám ráda pořádek =D. A stejně je to v článcích. Teď budu o prázdninách hodně pryč, třeba jako dnes, o ničem nevíte, najednou se řekne "balit, jedeme!" a na články není čas. Proto bych možná prostě něco přednastavila.
Challenge jsem vyřadila, už mě začaly nudit, proto třeba teď u Aši moc nekomentuju, prostě já k challenge komentovat nebudu, to se omlouvám a tím nic proti Aše, jen aby věděla, že jsem si ji ze SR nevymazala nebo něco podobného, ale prostě já už nehodlám challenge komentovat =).
Teď chystám hlavně články o novém koníkovi a o ranchi. Mám rozepsaný náš Penzion Ranche. Koník bude až později, jak jste z mého popisu poznali, jde o frísáka a v posloední době je strašně ostré slunko a večer se mi ven chodit nechce, takže koník se "nedá" v přítomnosti vyfotit, ale brzy to bude =).
Tak se mějte, do pondělí vymyslím článkový rozpis a zveřejním ho, mějte se, vy moje zaltíčka =D

Moril-Calm Horse HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 Android ;

Jsem zpět + new!

11. července 2013 v 19:18 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky, dlouho jsem nepsala
není to, že bych se na vás vykašlala, ale přijela ke mě nečekaně kamarádka, takže jsem enstihla přednastavit. Událo se plno novinek a hlavně jsem si ty asi tři čtyři dny parádně užila!

Momentálně se mám docela blbě, protože jsem si dnes píchla třísku pod nehet a ikdyž jsem si ji vytáhla, stále je to ukrutná bolest. Držte mi palce, ať se to vyléčí =)

Na ranchi máme nového koníka! Včera jsme byli totiž v Dinoparku a zooparku a já prostě nemohla odolat jednomu papo koníkovi. Je naprosto dokonalý, podlemně model jeho plemena je i lepší než schleich model daného plemena. Sice schleich má lepší hmotu a detaily, ale ten nový koník má tak božský postoj, že bych si ho klidně koupila dvacetkrát! Více ale neprozradím, teprve až budou fotky, ale koník má černou barvu a krásný zajímavý postoj, zkuste si tipnout a do komentáře posílejte odkazy na fotky =)

Také sjem v poslední době přečetla boží knížku, a tou je Na Jízdárně Cena Výtězství 2. díl. Rozhodně můžu doporučit, úžasně napínavé a prostě... ÚŽASNÉ!

Zase čekejte mé online články =)

Horse Eye HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Tablet 2 Android ;

Západ slunce, novinky a otázka

6. července 2013 v 19:30 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky!
Zpozorovala jsem, že máte rádi fotečky, takže tady máte další várečku a protože jsem nechtěla jen prázdný fotkový článek, budu fotky i komentovat =). Dlouho jsem ale nefotila, takže v článku najdete tři fotečky a pak další část článku =).

Ach, ten božský západ slunce! Taky to znáte, když ostříte na koně kteří se rozplývají v zapadajícím slunci a prostě musíte objektiv zvednout k té nádheře?

A tady mi zapózoval náš nový psík, jsem z něj nadšená! A on je zase nadšený z mého fotografování =D

To sluníčko a čistá silnice achálkovi nejvíce sluší =). Bella jsem nikdy moc nemusela, ale při zapadajícím sluníčkuá je božský =)

Jak si jinak užíváte prázdniny? Já sjem zatím doma, každý den program, ale stejně docela nuda =/. Ale docela si úžívám. Tábor za rohem, moře na konec a to nejlepší, chata, předposlední týden. Samozřejmě mě čeká ještě plno věcí... LETNÍ SPECIÁL se chystá, ale zatím se bohužel moc nedaří, ale do myslím 27.7. by to mělo být =)

Ještě tu mám jednu otázku. Jako docela zkušená jezdkyně se trošku stydím, ale ne a ne rozpoznat toto plemeno =D:


Proč to kolísá?

5. července 2013 v 8:23 | Týna and horses
Minion HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ;

Stojí mě velké úsilí, to tu udržet, protože v tom prakticky nevidím smysl =D. Strašně mě to baví, ale v odběrech mám několik desítek rancherů a jediný kdo píše je Jeife, Aša a někdy Hanička, ale ta pouze přednastavuje, tudíž mé články předpokládám nečte. Nevím jestli mě chápete, ale prostě nevidím smysl psát články pro dva ranchery... Nejde mi o to mít milióny komentářů, ale chci, aby jste se pod tímhle článkem podepsali ti, kterým záleží na tom, abych nadále psala. Chci v tom psaní vidět trošku smysl =)
(zdroj obrázku: wallpaperswide)

Sad Ball HD wallpaper for Standard 4:3 5:4 Fullscreen UXGA XGA SVGA QSXGA SXGA ; Wide 16:10 5:3 Widescreen WHXGA WQXGA WUXGA WXGA WGA ; HD 16:9 High Definition WQHD QWXGA 1080p 900p 720p QHD nHD ; Other 3:2 DVGA HVGA HQVGA devices ( Apple PowerBook G4 iPhone 4 3G 3GS iPod Touch ) ; Mobile VGA WVGA iPhone iPad PSP Phone - VGA QVGA Smartphone ( PocketPC GPS iPod Zune BlackBerry HTC Samsung LG Nokia Eten Asus ) WVGA WQVGA Smartphone ( HTC Samsung Sony Ericsson LG Vertu MIO ) HVGA Smartphone ( Apple iPhone iPod BlackBerry HTC Samsung Nokia ) Sony PSP Zune HD Zen ; Dual 5:4 QSXGA SXGA ;

Mám náladu, ale sílu ne

2. července 2013 v 21:28 | Týna and horses |  news - smíšené
Ahojky! Je to už pěkná doba, co jsem nenapsala. Jak už jste četli, čas a náladu mám, ale nějak nemám sílu zapínat pc, vymýšlet články a psát je, mnohem radši si píšu do deníčku třeba scény zpráv.

Mimochodem zprávy budou zase vycházet, ale až v Září, musím si předtočit pár scén a rozhovorů, ať vše zvládám. Můžete se ale těšit na prázdninový speciál, který by měl vyjít přobližně kolem 27.7, protože 28. jedu na týden ke koním.

Držte mi palce, chci se totiž u nás ve stáji hlásit za prázdninového pomocníka a kdyby to vyšlo, mohla bych tam o prázninách být každý týden. Snad to klapne, zatím se až tak skvěle s trenérkopu neznám, protože do našeho klubu jezdí přes 50 jezdců, ale snad to vyjde, tuhle letní zkušenost bych moc ráda zažila.

A jinak jakpak se máte? =D
Tohle je pro moji oblíbenou youtuberku:

(pokud by jste měli zájhem, také vám můžu něco takového udělat PS: Andy, zítra jdu na ten vodopodpis =)