Březen 2013

Spring Cup 2. kolo

27. března 2013 v 14:38 | týna and horses |  foto

Ahoj, tak tu je konečně 2. kolo. Vím, že se to hodně zdržovalo a že někteří z vás už netrpělivě čekají na výsledky. Na 14:00 bude opět zveřejněna orientační tabulka. Minule si někdo stěžoval, že se mu zdálo, že jsme prvním nadržovali a ke konci nás to už nebavilo a Frisullka začala od zadu a já to vzala od středu. Pokud by se našly nějaké chyby, že by jste mi třeba posílali fotku a já ji tam neměla, tak ihned pište!


tabulka hodnocení 2. kola

27. března 2013 v 14:18 | týna and horses |  news - smíšené
Tak tady máte orientační tabulku. Pořadí platí pouze pro toto kolo, takže pokud někdo má třeba 2. místo, je klidně možné, že v součtu i s prvním kolem má 1. místo, toto je jen za druhé kolo :). Moc gratuluji, opět vám dám kokardy, ale tentokrát lepší :)


kokardy pro výtěze 1. kola

18. března 2013 v 20:41 | týna and horses |  foto
Ahoj, tak jsem před chvílí vyrobila kokardy pro naše výtěze prvního kola. Kokardu dostane vždy 1., 2. a 3. Tak snad se kokardy líbí, pokud hcete, dejte si je třeba na blog. Bohužel nevím přesnou barevnost, vím jen to, že 1. místo je žluté, takže mě omluvte za tu červenou a zelenou...


Tak snad se líbí a já se pro dnešek loučím - zítra nebo pozítří čekejte vyhodnocení 2. kola :)

Nový dess

18. března 2013 v 16:13 | týna and horses |  news - smíšené
Ahoj, tak jste si snad všimli nového dessu. Já jsem s ním docela spokojená, ale ohodnoťte mé dílo vy :) Omlouvám se za krátký článek

Co přednastavím

17. března 2013 v 20:41 | týna and horses
Ahoj, píšu jen krátké info. Chci do tohoto článku vypsat, co všechno přednastavím, postupně budu přidávat další a další:

  • Kurz pro začínající rancherky (9 nebo 15 dílů, podle času)
  • Boj o přežití (1-4 díly, podle času)
  • Montyho záhada ( chtěla bych stihnout 2 díly, ale uvidíme podle času)
  • Limited schleichs (tak přibližně 5 článků a víc...)
  • Areál našeho ranche (no chtěla bych minimálně 3 články, možná víc)
  • nějaké ty fotky (počet ještě nevím)
  • úlovky týdne (vždy to bylo ve čtvrtek, ale přesunu to asi na středu, pátek nebo sobotu a mělo by to vyjít 5x)

Montyho záhada - úvod

17. března 2013 v 16:06 | týna and horses |  foto

Monty a jeho jezdkyně Amy jsou skvělý pár. Několik let vše hladce plyne, mezi Amy a Montym vzniká stále větší pouto a dokonce spolu vyhrajou mezinárodní závod v parkuru. Po výhře se ale začnou dít věci. Několik novinářů začne po městě rozhlašovat plno závažných zpráv a jednou dokonce objeví důkaz. Je snad Monty opravdu kradený kůň? A pokud ano, proč si toho nevšimli už dřív? Když jednou v novinách vyjde článek o tom, že byl před několika roky ukraden kůň, který se až nebezpečně podobá Montymu, Amy začne novinářům věřit. Kdyby ale věděla, že za touto záhadou stojí něco mnohem závažnějšího...

Ustrašeně jsem se s Montym přitiskla na zeď. Ani jsem se neodvažovala zvednou zrak na muže, který stál nade mnou. "Co po mně chcete" pípla jsem ustrašeně. "Holčičko, nedělej že o ničem nevíš, když to nejde po dobrým, půjde to po zlým" uchechtl se mohutný muž. Vytřeštila jsem oči a sunula se ještě blíž ke zdi. Vůbec jsem nechápala, o co tady jde. Monty mi ustrašeně strčil hlavu na rameno a začal mi pyskem ožužlávat obličej. "Pusť to vodítko" zavelel muž. Věděla jsem, že mi může ten neznámý cokoliv udělat, ale pevně jsem stiskla vodítko, ani za nic bych Montyho dobrovolně tomu muži nevydala. Muž si dal netrpělivě ruce v bok a tikal očima. Sevřela jsem zuby a poohlédla se po úniku. Najednou jsem ale spatřila velká vrata, byla zavřená, ale díky lekcím trailu bych to mohla s Montym zkusit otevřít. Na nic jsem nečekala, byla to moje jediná naděje. Než se stačil muž zpamatovat, hbitě jsem se odrazila od země, nasedla na Montyho hřbet a pobídla ho ke cvalu. Po obrovské hale se rozneslo dunění koňských kopyt. Už jsme byli těsně u vrat, už jsem chňapla po závoře, když tu mě někdo stáhl za nohu na zem, ten muž to být nemohl, ten se ještě nestačil ani vzpamatovat, ale kdo? Vrata se rozletěla a Monty běžel tryskem pryč, já se jen nešťastně dívala na svou krvácející nohu... "Utíkej Monty" zařvala jsem z posledních sil. V tu bleskově přiběhl muž, svázal mě a dal mi ruku před pusu "Dobrá práce Ann, teď ale koukej chytiti toho zatracenýho koně" zařval muž na ženu, která měla na svědomí mou krvácející nohu.

Nebojte, nejde o žádný horor. Příběh bude vyprávěn z pohledu Amy, doufám, že se vám bude líbit :)

Nový fotopříběh, nový koník + další díly boje o přežití

17. března 2013 v 14:03 | týna and horses |  foto
Ahoj, na ranchy přibyl nový koník a tím je appa hřebec 2013. Spolu s ním přichází nový fotopříběh "Montyho záhada". Nevěděla jsem žádné jméno a tak mě napadl Monty a i se to k tomu hodí, monte je totiž taky hnědo bílé :D. Teď jdu fotit, chystám se nafotit další díl Boje o přežití (možná i dva) a pak předdíl a první díl Montyho záhady. Vlastně ještě úplně nevím, jak se bude boj o npřežití i Montyho záhada přesně vyvíjet, ale s foťákem v ruce mě vždy něco napadne :). Ještě dneska asi čekejte předdíl a úvodní fotky. Boj o přežití a nějaké díly Montyho záhady přednastavím na duben.


Kurz pro začínající rancherky - NEW!

16. března 2013 v 18:30 | týna and horses |  foto
Ahoj, rozhodla jsem se vytvořit takové lehké tutoriály pro začínající rancherky a proč tak najednou? protože potřebuju na duben něco přednastavit, a nemůžu se vypisovat s jedním dlouhým článkem, když tu nebudu celý měsíc a tak vám jednoduše popíšu vše základní. Půjdu podle záložek, takže první záložkou jsou "články", takže popíšu jak psát články, jak přednastavovat, jak vložit obrázky, všechny možnosti menu apod. Potom možná jedním článkem představím galerii a pak hup na ankety, žebříčky a nastavení, tam se zdržím asi nejvíc. Doufám, že to nově začínající rancherky ocení a že i zkušené rancherky zanechají u článků nějaký ten koment :). Okamžitě jdu přednastavovat, bude se to jmenovat KURZ PRO ZAČÍNAJÍCÍ RANCHERKY. A takovými fotkami bude kurz doprovázen:

Já vím, že vám to může připadat jako opičení po Jeife, ale psala jsem jí mail a ta mi (když samozřejmně uvedu zdroj nápadu) to dovolila, takže se tady nebudeme zbytečně hádat :)

tabulka hodnocení 1. kola

15. března 2013 v 13:54 | týna and horses |  foto

Spring Cup 1. kolo

14. března 2013 v 17:40 | týna and horses |  foto
Tak je tu konečně dlouho slibované a očekávané kolo. Doufám, že budou všichni s hodnocením spokojeni a doufám, že dopošlete fotky do 2. kola. Na zítřek přednastavím orientační tabulku. Předem se omlouvám za hanicku, když jsem vkládala její hodnocení, snad v každém hodnocení jsem našla aspoň dvě hrubky, tímto neříkám nic proti hanicce, jen se za to předem omlouvám :)